Dažniausiai užduodami klausimai

Čia jus galite paskaityti, dažniausiai užduodamus klausimus apie Face Institution veiklą.

Registracijos anketa

 

Visų pirma, visos „Face Institution“ programos tai yra fiziniai pratimai ir masažo technikos veidui bei dekoltė sričiai. Visi šie pratimai gerina savijautą ir išvaizdą. Jie atliekami nenaudojant jokių cheminių medžiagų ir yra nekenksmingi.

Antra, nuosekliai pagal programą atliekami pratimai gerina kraujo apytaką, sustiprina ir atpalaiduoja veido raumenis. Veido raumenys atgauna tonusą, sumažėja raukšlių, nebelieka patinimų, išsilygina veido odos spalva, veidas tampa skaistus, sveikas, o žmogus atrodo gerokai jaunesnis.

Naudodamiesi šia programa galite išsaugoti natūralią jaunatvišką išvaizdą daugelį metų, apsieidami be toksinų, kurių efektas laikinas ir jie kenkia sveikatai. Nuolatinės toksinų procedūros nesuteikia norimo grožio ir ne visada pavyksta pasiekti norimą rezultatą.

Programų kaina priklauso nuo sudėties ir turinio. Smulkesnę informaciją apie kainas galite rasti mūsų puslapyje faceinstitution.lt, paskyroje „Programos“.

Manualinės terapijos programos veidui ir kūnui tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Programos „Face Institution“ sudarytos apgalvotai ir nuosekliai. Naudojant šias programas galima pasiekti puikių rezultatų, ypač vyresniame amžiuje. Pradėjus naudotis programa jaunesniame amžiuje, išvengiama ankstyvo senėjimo ir ilgiau pavyksta išlaikyti jaunatvišką ir natūraliai gražų veidą.

Nusipirkę programą elektroniniu paštu gausite prisijungimo kodus, kuriais naudositės tik Jūs. Savo asmeninėje paskyroje Jūs galėsite užduoti klausimus, konsultuotis su treneriu ir dalintis savo pasiekimais. Internetiniame puslapyje faceinstitution.lt labai paprastai ir patogiai į asmeninę paskyrą galėsite įkelti savo nuotraukas ar vaizdo įrašus tiesiai iš savo mobiliojo telefono. Sistemoje automatiškai registruojamas laikas, Jūs visada galėsite grįžti ir pažiūrėti savo rezultatus. Tai bus Jūsų pasiekimų dienoraštis, kuriame bus saugomi visi Jūsų klausimai, nuotraukos ir vaizdo įrašai. Tik Jūs ir treneris turės priėjimą prie Jūsų paskyros.

Naujienlaiškis

Užsiregistruokite Face Institution naujienlaiškį.