Pristatymo sąlygos

Privatumas

Pristatymo sąlygos
Mūsų rekvizitai: 
faceinstitution.lt
Faceinstitution.
Vijzelstraat 10
1601 NK Enkhuizen
Registracijos numeris K.V.K .: 77253574

Pristatymo sąlygos:

1a straipsnis. Apibrėžimai

Šiose „faceinstitution.lt“ pristatymo sąlygose vartojamos šios sąvokos su atitinkamomis reikšmėmis: Internetinė parduotuvė: 1b straipsnyje nurodyta internetinė parduotuvė. Vartotojas: bet kuris asmuo, kuris naudojasi ar nori naudoti internetinės parduotuvės produktus ir (arba) paslaugas. Žinutė: bendravimas laišku, faksu, el.paštu arba naudojantis elektroninės parduotuvės atsiliepimų forma. Dienos: Šiomis sąlygomis nurodytos dienos yra kalendorinės dienos. Nuotolinis susitarimas: visos sutartys, sudaromos be fizinio pardavėjo / darbuotojo dalyvavimo, daugiausia per internetinę parduotuvę, taip pat telefonu, el. Paštu ir raštu. Produktas: prieiga prie konkretaus šaltinio su vaizdo pamokomis ir vaizdo medžiaga, teikiama produkto aprašyme nurodytu laikotarpiu.

1b straipsnis. Kompanijos informacija

Faceinstitution
Vijzelstraat 10
1601 mokesčių kodas
Enkhuizenas
+31623784570
Faceinstitution.lt
info@faceinstitution.nl
Prekybos ir pramonės rūmai Nr .: 08071071
PVM numeris: 77253574
IBAN: 230866839B02

2 straipsnis. Taikymo sritis

 1. Šios bendrosios sąlygos taikomos visiems internetinės parduotuvės ir vartotojo susitarimams.
 2. Šios bendrosios sąlygos yra skirtos informacijai prieš sudarant nuotolinį susitarimą tarp vartotojo ir pardavėjo.
 3. Šios bendrosios sąlygos pateikiamos nemokamai paprašius, raštu ir elektroniniu būdu internetu ar el. Paštu.

3 straipsnis. Laikinieji pasiūlymai ir reklamos laikotarpiai

 1. Pasibaigus laikinojo pasiūlymo ar reklamos laikotarpio pabaigai, vartotojas nebegali naudotis atitinkamu pasiūlymu ar akcija.
 2. Internetinė parduotuvė nustato, ar vartotojui yra prieinami pasiūlymai ar akcijos.
 3. Laikiniems pasiūlymams ir (arba) reklaminių akcijų laikotarpiams, palyginti su šiomis bendromis sąlygomis, gali būti taikomos įvairios ar papildomos sąlygos.

4 straipsnis. Pristatymas

 1. Pristatymas vykdomas internetu, naudojantis atitinkamomis programomis vaizdo pamokoms ir (arba)  iš anksto parengta vaizdo medžiaga.

5 straipsnis. Galimybė grąžinti

 1. Pirkdamas prekę internetinėje parduotuvėje, vartotojas pareiškia, kad atsisako savo teisės grąžinti prekę.
 2. Internetinės parduotuvės siūlomas produktas nėra keičiamas ir (arba) negrąžinamas.

6 straipsnis. Garantijos

 1. Internetinė parduotuvė garantuoja, kad pateiktas produktas turi savybes, būtinas normaliam naudojimui.

7 skyrius. Pavėluotas mokėjimas

 1. Jei pardavėjas ar vartotojas negali (iš dalies) įvykdyti vieno ar kelių įsipareigojimų pagal susitarimą, kita šalis turi teisę sustabdyti atitinkamos prievolės vykdymą tiek, kiek tai pateisinama trūkumu.
 2. Jei po priminimo pardavėjas ar vartotojas neįvykdo vienos ar kelių įsipareigojimų pagal susitarimą (iš dalies), kita šalis gali nutraukti susitarimą, jei trūkumas to nepateisina dėl jo ypatingo pobūdžio ar nereikšmingos vertės. 

8 skyrius. Atsakomybė

 1. Internetinė parduotuvė daro viską, kas įmanoma, kad užtikrintų pateiktos informacijos ir rekomendacijų aktualumą ir tikslumą. Tačiau vartotojas gali naudoti informaciją ir (arba) vadovaudamasis internetinės parduotuvės patarimais.
 2. Internetinė parduotuvė negarantuoja, kad vartotojas teisingai atliks pratimus. Pratimai atliekami savo pačių rizika.

9 skyrius. Asmens duomenų keitimas

 1. Apie asmeninių duomenų pasikeitimus vartotojas gali informuoti raštu elektroninės parduotuvės paslaugų ir konsultacijų skyriui el. Paštu arba naudodamasis atsiliepimų forma.

10 skyrius. Grąžinimo tvarka

 1. Pagal šių sąlygų 5 straipsnį vartotojui įsigytas produktas negrąžinamas.
 2. Produkto pristatymas apima prieigos prie vaizdo įrašų pamokų ir vaizdo medžiagos, esančios faceinstitution.lt svetainėje, teikimą.

11. skyrius. Pretenzijos

 1. Pretenzijos gali būti kreipiamos į internetinę parduotuvę naudojantis kontaktine informacija, nurodyta 1b straipsnyje. Vartotojų pretenzijos bus svarstomos kuo greičiau. 
 2. Jei vartotojas nesutinka su pretenzijos nagrinėjimu, jis gali per septynias dienas nuo atsakymo raštu pateikti apeliaciją internetinei parduotuvei ir nurodyti priežastis.
 3. Internetinė parduotuvė per trisdešimt dienų įpareigojama raštu informuoti vartotoją apie tai, kokiu mastu ieškinys buvo pripažintas pagrįstu ir kokiu mastu jo prieštaravimai buvo patenkinti.

12 skyrius. Konfidencialumas

 1. Vartotojo pateiktų asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo internetinėje parduotuvėje tvarka yra nustatyta privatumo taisyklėse.
 2. Privatumo taisykles galima peržiūrėti faceinstitution.lt

13 straipsnis. Autorių teisės

 1. Vartotojui draudžiama kopijuoti ir (arba) pateikti trečiosioms šalims produkto turinį ar bet kokią kitą autorių teisėmis saugomą informaciją, kurią teikia internetinė parduotuvė arba paskelbta interneto svetainėje.  faceinstitiution.lt

14 straipsnis.Taikoma teisė

 1. Jei aiškiai nesusitarta kitaip, visus susitarimus, kuriems taikomos šios pristatymo sąlygos, reglamentuoja Nyderlandų įstatymai.

15 skyrius. Pataisos

 1. Internetinė parduotuvė pasilieka teisę keisti šias pristatymo sąlygas.
 2. Atskiri nukrypimai nuo šių pristatymo sąlygų turi būti užfiksuoti raštu tarp internetinės parduotuvės ir vartotojo.

16 straipsnis. Vartotojo asmens duomenys

 1. Internetinė parduotuvė nėra atsakinga už vartotojo pateiktus asmens duomenis ir jų teisingumą. Vartotojui neleidžiama internetinėje parduotuvėje pateikti žinomai melagingos ir (arba) neteisingos informacijos apie jo asmens duomenis.

17 skyrius. Ginčai

 1. Visiems internetinės parduotuvės ir vartotojo susitarimams, kuriems taikomos šios bendrosios prekių pristatymo sąlygos, taikoma tik Nyderlandų teisė.
 2. Ginčai tarp vartotojo ir internetinės parduotuvės dėl sutarčių, susijusių su produktais, kuriuos turi pristatyti ar pristatyti internetinė parduotuvė, sudarymo ar vykdymo gali būti perduoti arbitražo komitetui, su kuriuo abi šalys sutinka po išsamių konsultacijų tarp vartotojo ir internetinės parduotuvės.
Registracijos anketa

 

Visų pirma, visos „Face Institution“ programos tai yra fiziniai pratimai ir masažo technikos veidui bei dekoltė sričiai. Visi šie pratimai gerina savijautą ir išvaizdą. Jie atliekami nenaudojant jokių cheminių medžiagų ir yra nekenksmingi.

Antra, nuosekliai pagal programą atliekami pratimai gerina kraujo apytaką, sustiprina ir atpalaiduoja veido raumenis. Veido raumenys atgauna tonusą, sumažėja raukšlių, nebelieka patinimų, išsilygina veido odos spalva, veidas tampa skaistus, sveikas, o žmogus atrodo gerokai jaunesnis.

Naudodamiesi šia programa galite išsaugoti natūralią jaunatvišką išvaizdą daugelį metų, apsieidami be toksinų, kurių efektas laikinas ir jie kenkia sveikatai. Nuolatinės toksinų procedūros nesuteikia norimo grožio ir ne visada pavyksta pasiekti norimą rezultatą.

Programų kaina priklauso nuo sudėties ir turinio. Smulkesnę informaciją apie kainas galite rasti mūsų puslapyje faceinstitution.lt, paskyroje „Programos“.

Manualinės terapijos programos veidui ir kūnui tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Programos „Face Institution“ sudarytos apgalvotai ir nuosekliai. Naudojant šias programas galima pasiekti puikių rezultatų, ypač vyresniame amžiuje. Pradėjus naudotis programa jaunesniame amžiuje, išvengiama ankstyvo senėjimo ir ilgiau pavyksta išlaikyti jaunatvišką ir natūraliai gražų veidą.

Nusipirkę programą elektroniniu paštu gausite prisijungimo kodus, kuriais naudositės tik Jūs. Savo asmeninėje paskyroje Jūs galėsite užduoti klausimus, konsultuotis su treneriu ir dalintis savo pasiekimais. Internetiniame puslapyje faceinstitution.lt labai paprastai ir patogiai į asmeninę paskyrą galėsite įkelti savo nuotraukas ar vaizdo įrašus tiesiai iš savo mobiliojo telefono. Sistemoje automatiškai registruojamas laikas, Jūs visada galėsite grįžti ir pažiūrėti savo rezultatus. Tai bus Jūsų pasiekimų dienoraštis, kuriame bus saugomi visi Jūsų klausimai, nuotraukos ir vaizdo įrašai. Tik Jūs ir treneris turės priėjimą prie Jūsų paskyros.

Naujienlaiškis

Užsiregistruokite Face Institution naujienlaiškį.