Apie mus

Ši nuotolinių treniruočių platforma atsirado neplanuotai. Nei ši svetainė, nei pats manualinės terapijos taikymas veidui nebuvo mano slapta svajonė, niekada nemaniau, kad virtualioje aplinkoje galėčiau pasakoti apie grožio procedūras ar netgi būti trenere. Tiesą pasakius, iki 45 metų aš net negalvojau apie natūralias grožio terapijas ir nežinojau, kad veido raumenis galima treniruoti. Tikėjausi rasti tą „stebuklingą“ kremą, kuris išlaikys amžiną jaunystę.

Beveik prieš ketverius metus susirgau labai stipriu ausies uždegimu, kurio pasekmės buvo veido paralyžius: trūko ausies būgnelis ir užspaudė veido nervą. Kad ir kaip būtų keista, vaistų ar kokios gydymo metodikos veido paralyžiui vis dar nėra. Juo labiau kad dešinė akis neužsimerkdavo ir grėsė pavojus regai, kitos komplikacijos. Tekdavo naktį akį užklijuoti pleistru, kad neišdžiūtų. Gydytojai konstatavo, kad atsižvelgiant į amžių ir gyvenimo būdą veido paralyžiaus požymiai po 4–6 mėnesių turėtų išnykti savaime. Tačiau tai reiškė tik paralyžiaus pabaigą. O veido asimetrija, dėl ilgo nejudrumo nunykę raumenys, pakitusios mimikos – paralyžiui pasibaigus neišnyktų. Niekaip negalėjau susitaikyti su mintimi, kad veidas gali likti nejudrus ar tik iš dalies judrus, nesimatys mano mimikų, žmonėms bus ne tik nejauku, bet ir sunku mane suprasti. Tuomet pradėjau ieškoti, domėtis, kaip galėčiau susigrąžinti savo buvusį veidą. Nors mane ir perspėjo, kad nei masažai, nei akupunktūros nepadės.

Tik vėliau sužinojau, kad tokiais atvejais yra taikomas elektros šokas, dažnai botulino injekcijomis bandoma sulyginti abi veido puses, rečiau taikoma veido gimnastika, nors gydytojai įvairiose šalyse tai naudoja, Nyderlanduose tokios praktikos nėra.

Galiausiai radau informacijos apie manualines terapijas ir kad jos gali būti taikomos veidui. Aš neturėjau ko prarasti, prasčiau, nei yra, būti negalėjo. Mano džiaugsmui jos buvo tokios veiksmingos, kad ne tik atsigavo veidas po paralyžiaus, bet ir išsilygino atsiradusi asimetrija, o veidas tapo netgi jaunesnis, skaistesnis, nei buvo iki tol. Dabar galiu drąsiai sakyti, kad per nelaimingą atsitikimą radau būdą, kaip natūraliai išlaikyti jauną veidą.

Tik po to, kai pati įsitikinau šios terapijos galia, nusprendžiau tapti trenere ir šiuo nuostabiu, efektyviu, natūraliu metodu pasidalyti.

Po ilgų studijų, kursų, įvairių praktikų pagaliau subrendo metodas, kaip išlaikyti natūralų grožį kiek įmanoma ilgiau. Tai mano asmeniškai išieškotos ir apdairiai sudarytos programos. Pratimai sudaryti bendraujant su laiko patikrintais treneriais ir mokyklomis, bet visų programų eiga, tempas – autoriniai. Aš baigiau ne vieną studiją, susijusią su veido terapija, ir sujungiau tai, kas jose svarbiausia ir efektyviausia.

Aš priklausau dirbančių manualinių terapijų būdu trenerių asociacijai. Nuolat keliu kvalifikaciją, dalyvauju konferencijose, analizuoju naujus metodus

Registracijos anketa

 

Visų pirma, visos „Face Institution“ programos tai yra fiziniai pratimai ir masažo technikos veidui bei dekoltė sričiai. Visi šie pratimai gerina savijautą ir išvaizdą. Jie atliekami nenaudojant jokių cheminių medžiagų ir yra nekenksmingi.

Antra, nuosekliai pagal programą atliekami pratimai gerina kraujo apytaką, sustiprina ir atpalaiduoja veido raumenis. Veido raumenys atgauna tonusą, sumažėja raukšlių, nebelieka patinimų, išsilygina veido odos spalva, veidas tampa skaistus, sveikas, o žmogus atrodo gerokai jaunesnis.

Naudodamiesi šia programa galite išsaugoti natūralią jaunatvišką išvaizdą daugelį metų, apsieidami be toksinų, kurių efektas laikinas ir jie kenkia sveikatai. Nuolatinės toksinų procedūros nesuteikia norimo grožio ir ne visada pavyksta pasiekti norimą rezultatą.

Programų kaina priklauso nuo sudėties ir turinio. Smulkesnę informaciją apie kainas galite rasti mūsų puslapyje faceinstitution.lt, paskyroje „Programos“.

Manualinės terapijos programos veidui ir kūnui tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Programos „Face Institution“ sudarytos apgalvotai ir nuosekliai. Naudojant šias programas galima pasiekti puikių rezultatų, ypač vyresniame amžiuje. Pradėjus naudotis programa jaunesniame amžiuje, išvengiama ankstyvo senėjimo ir ilgiau pavyksta išlaikyti jaunatvišką ir natūraliai gražų veidą.

Nusipirkę programą elektroniniu paštu gausite prisijungimo kodus, kuriais naudositės tik Jūs. Savo asmeninėje paskyroje Jūs galėsite užduoti klausimus, konsultuotis su treneriu ir dalintis savo pasiekimais. Internetiniame puslapyje faceinstitution.lt labai paprastai ir patogiai į asmeninę paskyrą galėsite įkelti savo nuotraukas ar vaizdo įrašus tiesiai iš savo mobiliojo telefono. Sistemoje automatiškai registruojamas laikas, Jūs visada galėsite grįžti ir pažiūrėti savo rezultatus. Tai bus Jūsų pasiekimų dienoraštis, kuriame bus saugomi visi Jūsų klausimai, nuotraukos ir vaizdo įrašai. Tik Jūs ir treneris turės priėjimą prie Jūsų paskyros.

Naujienlaiškis

Užsiregistruokite Face Institution naujienlaiškį.