Kaip tai veikia?

„Face Institution“ Jūsų dėmesiui siūlo skirtingas programas veidui ir kitoms kūno sritims.

Autorinės programos sudarytos atsižvelgiant į individualias žmogaus problemas. Programa padės pagerinti veido odos ir raumenų būklę, spręsti kaklo srities problemas. Mes skiriame daug dėmesio taisyklingai laikysenai, nes ji turi didelę įtaką grožiui ir sveikatai. Atsiradus asimetrijai veide, stengiamės pratimais sumažinti skirtumą iki minimalaus. Taip pat padedame atstatyti veidą po paralyžiaus.

Nauja technika

Pastaraisiais metais norą atrodyti jauniau, atliekant įvairias kosmetines procedūras ir plastines operacijas, pamažu pakeitė polinkis atrodyti jaunam ir natūraliam, neatliekant skausmingų, laikinų, kartais net žalingų procedūrų. Daugelis suprato, kad botoksas, „fileriai“, siūlai turi tik laikiną poveikį, o tokias procedūras kartojant, veidas netampa gražesnis. Priešingai, nesėkmingos operacijos dažnai sukelia nepageidaujamas pasekmes.

Tad ką daryti? Juk mes visi norime atrodyti jaunesni, nei esame iš tikrųjų.

Atsakymas į šį klausimą paprastas: šiuo metu daug žmonių sąmoningai renkasi sveiką ir natūralų gyvenimą. Natūralią kosmetiką, sveiką maistą, natūralią veido priežiūrą. Pastaruoju metu galima rasti įvairių manualinių metodų ir programų veidui, kaklui ir dekoltė sričiai prižiūrėti.

Iš pradžių veido raumenų gimnastika buvo naudojama gydymui. Šiuo metodu be operacijos buvo gydomas laikinas veido paralyžius. Gydytojai pastebėjo, kad pacientai, atlikę veido gimnastikos pratimus, atrodė jaunesni, veidas greičiau atsistatė po paralyžiaus. Atliekant fizinius pratimus, veido raumenys sustiprėja, oda tampa stangresnė, išryškėja veido ovalas, sumažėja arba išnyksta raukšlės.

Ši technika buvo tokia sėkminga, kad ją pradėjo taikyti ir plėtoti su grožio industrija susiję specialistai, įskaitant veido raumenų trenerius, kai kurie kosmetologai šią praktiką irgi taiko savo klientams.

Per pastaruosius 10 metų daugelyje Europos šalių ir už Europos ribų buvo sėkmingai propaguojama ši darbo su veido raumenimis metodika:

  • Atidaromos specialios mokyklos, kuriose patyrę mokytojai rengia naujus profesionalius trenerius;
  • Įsikūrė tarptautinė veido gimnastikos trenerių asociacija;
  • Kiekvienais metais asociacijos nariai kelia kvalifikaciją, mokosi naujų technikų, kad savo klientams galėtų suteikti kuo geresnes paslaugas.

Nuotoliniai kursai

Nuotoliniai kursai, kuriuos siūlo „Face Institution“, yra labai patogūs kiekvienam. Pratimus Jūs galite atlikti bet kuriuo laiku. Jums nereikės planuoti laiko, kad suspėtumėte į pamoką. Visi vaizdo įrašai Jums bus prieinami per kursus ir porą mėnesių po jų, kad galėtumėte įsiminti pratimus.

Jeigu Jūs nežinote ar abejojate, kokia programa Jums labiau tiktų, visada galite pasikonsultuoti su treneriu elektroniniu laišku arba asmeninėje paskyroje.

Užsiregistravus „Face Institution“ Jūsų bus paprašyta įkelti nuotrauką į asmeninę paskyrą, kur bus saugomi Jūsų pasiekimų rezultatai ir susirašinėjimo duomenys.

Nuotrauka bus reikalinga siekiant palyginti programos rezultatus ir dėl tikslios Jūsų veido analizės, kad būtų galima tiksliai nuspręsti, kokius pratimus ir kiek kartų kartoti, kad pasiektumėte norimą rezultatą.

„Face Institution“ programos yra skirtingos. Vidutinė trukmė – 18 dienų, vienos programos trumpesnės, kitos ilgesnės.

Per dieną Jums prireiks apie 15–20 minučių peržiūrėti ir atlikti vaizdo įrašuose pateiktas užduotis. Kai kurių vaizdo įrašų trukmė iki 30 minučių, tačiau tokių įrašų tik keli. 

Jūs visada galėsite užduoti dominančius klausimus. Taip pat galėsite atsiųsti nuotrauką arba vaizdo įrašą treneriui patikrinti, jei abejojate, ar teisingai atliekate pratimus.

Asmeninės trenerio konsultacijos

Visa vaizdo įrašų medžiaga sudaryta nuosekliai, aiškiai ir suprantamai, kad klientai galėtų patogiai ir ramiai perprasti programos turinį. Nepaisant to, naudojantis programa visuomet kyla klausimų, kaip atlikti užduotis, kartais nepavyksta tiksliai to padaryti ir t. t. 

Per visus kursus Jūs galėsite neribotai prieiti prie vaizdo įrašų. Visada galėsite grįžti į pirmą pamoką ir peržiūrėti vaizdo įrašą tiek, kiek Jums to reikia. Dar jausite trenerio palaikymą. Savo asmeninėje paskyroje arba elektroniniu laišku galėsite užduoti klausimus, susijusius su Jūsų programa. Jei abejojate, ar teisingai atliekate pratimus, Jūs visuomet galite atsiųsti vaizdo įrašą treneriui, kad patikrintų, kaip jūs tai darote.

Kartais, klientų pageidavimu, visą treniruotę galima atlikti kartu, nuotoliniu būdu. Tokią paslaugą „Face Institution“ teikia už papildomą mokestį.

Registracijos anketa

 

Visų pirma, visos „Face Institution“ programos tai yra fiziniai pratimai ir masažo technikos veidui bei dekoltė sričiai. Visi šie pratimai gerina savijautą ir išvaizdą. Jie atliekami nenaudojant jokių cheminių medžiagų ir yra nekenksmingi.

Antra, nuosekliai pagal programą atliekami pratimai gerina kraujo apytaką, sustiprina ir atpalaiduoja veido raumenis. Veido raumenys atgauna tonusą, sumažėja raukšlių, nebelieka patinimų, išsilygina veido odos spalva, veidas tampa skaistus, sveikas, o žmogus atrodo gerokai jaunesnis.

Naudodamiesi šia programa galite išsaugoti natūralią jaunatvišką išvaizdą daugelį metų, apsieidami be toksinų, kurių efektas laikinas ir jie kenkia sveikatai. Nuolatinės toksinų procedūros nesuteikia norimo grožio ir ne visada pavyksta pasiekti norimą rezultatą.

Programų kaina priklauso nuo sudėties ir turinio. Smulkesnę informaciją apie kainas galite rasti mūsų puslapyje faceinstitution.lt, paskyroje „Programos“.

Manualinės terapijos programos veidui ir kūnui tinka bet kurio amžiaus žmonėms. Programos „Face Institution“ sudarytos apgalvotai ir nuosekliai. Naudojant šias programas galima pasiekti puikių rezultatų, ypač vyresniame amžiuje. Pradėjus naudotis programa jaunesniame amžiuje, išvengiama ankstyvo senėjimo ir ilgiau pavyksta išlaikyti jaunatvišką ir natūraliai gražų veidą.

Nusipirkę programą elektroniniu paštu gausite prisijungimo kodus, kuriais naudositės tik Jūs. Savo asmeninėje paskyroje Jūs galėsite užduoti klausimus, konsultuotis su treneriu ir dalintis savo pasiekimais. Internetiniame puslapyje faceinstitution.lt labai paprastai ir patogiai į asmeninę paskyrą galėsite įkelti savo nuotraukas ar vaizdo įrašus tiesiai iš savo mobiliojo telefono. Sistemoje automatiškai registruojamas laikas, Jūs visada galėsite grįžti ir pažiūrėti savo rezultatus. Tai bus Jūsų pasiekimų dienoraštis, kuriame bus saugomi visi Jūsų klausimai, nuotraukos ir vaizdo įrašai. Tik Jūs ir treneris turės priėjimą prie Jūsų paskyros.

Naujienlaiškis

Užsiregistruokite Face Institution naujienlaiškį.